Hýčkejte svého zákazníka nejlepšími službami

Rozhodli jste se založit si své podnikání na internetu, v jehož rámci budete zákazníkům posílat vybrané zboží? Pokud je tomu tak, měli byste těmto zásilkám věnovat dostatek pozornosti, protože pouze spokojený zákazník se k vám vrátí. Pokud jeho důvěru zklamete hned napoprvé, nepočítejte s tím, že si od Vás ještě někdy něco koupí. Konkurence ve většině oborů je opravdu veliká, a tak se nevyplatí podcenit ani tuto složku obchodování.

kancelář

Jak postupovat při přípravě zásilky k odeslání?
Než vložíte zboží do papírového či plastového obalu, dobře si jej ještě jednou prohlédněte a zkontrolujte, že je vše v pořádku. Pokud se jedná o věc, která se skládá z více součástek, ujistěte se, že žádná nechybí. Pokud zjistíte, že zboží není v pořádku, nikdy jej zákazníkovi neposílejte, rozhodně není solidní spoléhat na to, že zákazník vadu přehlédne. Poté co zboží uložíte do obalu, který zabrání možnému mechanickému poškození https://www.2pack.cz/obalky/plastove-obalky, vložte zboží do kartonové krabice. Určitě udělá lepší dojem, vložíte-li zboží do krabice nové a hlavně vhodných rozměrů. Opravdu nemusíte posílat hrníček v krabici, do které by se jich vešla celá sada a zbylý prostor pracně vystýlat novinami či bublinkovou fólií. Myslete ekologicky i ekonomicky. Nezapomeňte přiložit fakturu.

balíčky

Vyberte si spolehlivého doručovatele!
Máte-li balík zabalený a správně nadepsanou adresu zákazníka, zbývá učinit poslední důležitý krok, a to vybrat zásilkovou službu. Samozřejmě můžete zvolit klasiku v podobě pošty, ale nebudeme si nic nalhávat, ne vždy pošta splňuje představy prodejce i kupujícího o tom, jak by doručovatelské služby měly fungovat. Zejména vůči zákazníkovi není pošta v porovnání s jinými podobnými službami tak vstřícná, jak by mohla být. Každopádně existují možnosti, jak balík poslat jednoduše, spolehlivě, bezpečně a levně. Sedněte si na chvíli k internetu a podívejte se, co která zásilková služba nabízí a vyberte si tu, která bude nejlépe korespondovat s vašimi představami.