Nezařazené

Mladší během půl hodiny

Pokud nám není šestnáct nebo sedmnáct, určitě všichni toužíme po tom, abychom vypadali mladší. Nebo alespoň stále stejně mladě – jestliže je nám kolem dvaceti. Jak roky přibývají, toužíme všichni ten čas zastavit. Alespoň ten, který se tak nehezky podepisuje na našich tvářích. Co naděláme, vrásky se v určitém věku stanou přirozenou součástí našich obličejů. Možná mnozí z Vás v tuto chvíli nevěřícně kroutí hlavou. Máte pravdu. Vrásky už nemusejí být nezbytným doplňkem našeho data narození. Právě proto se na různých klinikách stále zdokonalují způsoby, jak těmto nežádoucím projevům zabránit.
nenápadný makeup

Bez vrásek se žije lépe

Jedním z nových způsobů je lifting polydioxanovými mezonitěmi. Název, na kterém by si člověk zlámal jazyk. Samotný zákrok až tak složitý není. Pod kůži se zavedou (pomocí jehly nebo tenkých kanyl) speciální nitě. Vše v lokální anestezii.
–         Proces trvá půl hodiny a do obličeje za tu dobu přibude deset nití.
–         Po této aplikaci se kolem nití vytváří zpevňující kostra, kterou tvoří kolagen.
–         Díky této kostře dochází ke zvednutí povadlé tkáně a následnému cílovému efektu – zpevnění a vyhlazení pleti.
O bude s nitěmi dál? Po půl roce se docela rozloží, aniž by nás nějak ohrožovaly. Dva roky bude efekt trvat a poté se může bez problémů zopakovat.

Co se tímto zákrokem může vylepšit?
a)     Rýhy pod nosem.
b)    Uvolněná kůže pod bradou.
c)     Časté vrásky kolem úst.
d)    Pokleslé obočí.
e)     Vrásky nad kořenem nosu, které začínají být znatelné velice brzy.
f)      Kruhy pod očima – ty přidávají našemu obličeji mnoho měsíců.
zamračená žena
Tento moderní lifting se nemusí aplikovat pouze na náš obličej. Můžeme jím vyřešit i problém povadlých prsou.Zákrok patří mezi mini invazivní, proto není potřeba žádná větší příprava. Problém může nastat pouze v případě, že máte příliš tenkou vrstvu podkoží. To ale dokáží na klinice bez problémů odhalit a připravit Vaši pleť tak, aby se zákrok stoprocentně povedl.