Ekonomika

Nebojte se ručení nemovitostí!

Když se lidé začnou zajímat o možnosti nebankovní hypotéky, automaticky narazí také na to, že za takový typ úvěru je nezbytné ručit nemovitostí. A to v nich vyvolává jak spoustu otázek, tak i vážné pochyby.
Čím mohu za půjčku ručit? Jaká záruka bude dostatečná? Nepřijdu o svůj majetek?
Pro většinu lidí je takový typ záruky za úvěr poměrně nový a neznámý, a tak není divu, že se ho obávají. Ve skutečnosti zde není důvod k obavám, ba naopak. Ručit nemovitostí je v mnoha ohledech výhodné, protože vám umožňuje pružně reagovat na situaci, a poskytuje tak silnou záruku, že je možné tolerovat i drobné prohřešky jako nižší bonitu anebo záznam v registru. A hlavně, díky ručení nemovitostí už nemusíte dokládat žádné další skutečnosti.vějíř bankovek v ruce, 20 liber
Každý, kdo někdy prošel složitým procesem žádosti o půjčku v bance, moc dobře ví, o čem je řeč. Musíte doložit milión skutečností, a sehnat milión potvrzení, a ani to mnohdy stále nestačí. A nejhorší na tom všem je, že až do poslední chvíle není jisté, zda banka vaší žádosti o peníze vyhoví.
Nebankovní společnost vás tímto způsobem trápit nebude, proto je vše jiné, jednodušší. K žádosti o půjčku nemusíte udělat víc, než vyplnit krátký dotazník na internetu , který následně odešlete. A také se za svou půjčku musíte zaručit nemovitostí – tato forma velice silné záruky dává poskytovateli jistotu, že o svou investici do vás nepřijde. Pak už stačí pouze doložit, že máte dostatečné příjmy, a tedy i bonitu, a jste za vodou.indické rupie, tři sloupečky mincí
Příjemné jistě je, že takto si můžete půjčit i se záznamem v registru, anebo s nižší, ale přesto stále dostatečnou bonitou.
A čím vlastně můžete ručit za půjčku? Prakticky čímkoli, co má nějakou hodnotu. Můžete tak uzavřít třeba hypotéku na pozemek, stejně tak jako na libovolnou jinou nemovitost. Rozhodující je, kolik peněz chcete prostřednictvím úvěru získat.