Móda

Dámské zimní kabáty – přehled trendů 2019

Podzim a zima jsou náročná období. Pokud chcete vypadat atraktivně a elegantně, výběr svrchní bundy nebude tím nejlepším řešením. Schovejte si prostornou bundu pro zimní výlety na sjezdovky a pro městský styl zvolte dámské zimní kabáty. V této sezoně je propagují módní domy a ženy samotné. Rostoucí popularita neformálního stylu vám umožňuje nosit tento oděv v nezávazné formě. Volnost a každodenní svoboda nevylučují váš kabát ze stylingu. Podívejte se, jaké modely je třeba zvážit při zahájení nákupu nového kousku.

žena v zeleném kabátě

Klasický kabát v nové verzi

Pokud se rozhodnete koupit klasický dámský zimní kabát, bude to určitě dlouhodobá investice. Vzhledem k současným módním trendům zůstává tento druh svršku číslo jedna v šatníku ženy. Kabát v konzervativním odstínu nebude nuda, pokud se vybavíte zajímavými doplňky. Můžete být také v pokušení nosit větší velikosti, a dokonce i nadměrný střih. Nebojte se o ztrátu proporcí těla. Ujistěte se, že jste tento kabát svázali kolem pasu, nebo jej noste rozepnutý. Zabalí vás jako teplá přikrývká a zároveň bude perfektní volbou pro zimu ve městě.

Nebo možná pončo kabát?

Když už mluvíme o přikrývkách, nesmíte si nechat ujít pončo. V této sezoně se vrátilo do milosti a okamžitě ukradlo srdce návrhářů, celebrit a žen, které mají rádi nadměrné oblečení. Když si vyberete kabát vyrobený z kvalitních materiálů (nejlépe z materiálů s vlnou), můžete být v klidu i ve velké zimě. Některé modely mají další límce zdobené kožešinou, které vás také ohřejí.
žena v hořčičně žlutém kabátě

Sázejte na barvu

Černé, šedé a hnědé jsou vždy aktuální, ale zároveň se rychle okoukají. Můžete je oživit doplňky nebo doplnit svůj šatník o zcela nové dámské zimní kabáty. Tento rok vládne:

Červená – krásná a výrazná. Dokonale zdůrazňuje krásu brunetek, oživuje každý styl.

Zelená – zeleň je oblíbenou barvou již několik sezón. Perfektně ladí s černou a šedou.

Hořčičně žlutá – teplý odstín žluté zajistí, že slunce bude svítit po celou zimu!

Červená ve všech možných odstínech, tj. vínová, stejně jako růžová, je velmi ženská a sexy barva. Kabáty v takových barvách vyčnívají z davu.

Vyberte si dámský zimní kabát, ve kterém se budete cítit pohodlně. Móda, složení materiálu a odstín ovlivňují vaši náladu. Zahřejte se v teplých barvách a příjemných tkaninách v nejchladnějších dnech roku.