Byt a dům

Pohrajte si s barvami

Pamětníci jistě vzpomenou na dobu dávno minulou, kdy museli vybírat ne podle vkusu, ale podle nabídky na trhu. Vznikaly tak bizarní situace, že poptávka byla i po zboží neatraktivním a nezajímavém. Sehnat sedací soupravu, obyvákovou stěnu, či dokonce obkladačky do koupelny, byl úkol takřka nadlidský. Buď pomohli známí, nebo finanční injekce prodavači. A dnes?
interiér na míru
Často bychom rádi přikročili ke změně, ale nevíme jak. Všude se na nás vynoří záplavy nábytku, doplňků, rad, připomínek, co bychom měli a co bychom neměli. Bojíme se, že uděláme chybu, bojíme se, že nesladíme interiér v designu, či v tónu, který právě letí. Bojíme se, že nás návštěva nepochválí, bojíme se i sami sebe, že se nám to, či ono nebude ve finále líbit. Ale proč? Proč nedáme na rozumný úsudek a životní zkušenosti? Proč se necháme zviklat internetem, kde píší, že v módě je modrá. Nám se přeci líbí krémová, tak proč jí nepoužít? Proč se připravovat o vlastní názor a o vlastní radost!
Barvy dokáží mnoho. Dokáží interiér vypíchnout, dokáží ho ale i utlumit a potlačit. Ne každý máme vrozený talent být designérem, či bytovým architektem. Myslet si, že Vám v obchodě s barvami poradí, je většinou omyl. V tržní době nabídnou barvu buď nejdražší, nebo barvu, co leží dlouho skladem. Předem raději přemýšlejte, co se Vám líbí. Přemýšlejte, kde se cítíte dobře, k jakým tónům inklinujete, když si pořizujete oblečení, nebo doplňky a pak se rozhodněte. Ovšem to neznamená, že když Vaše top v oblékání je černá, stěny natřete načerno! Většinou stačí naplno využít kapacitu mozku a nemůžete udělat chybu!
stylový byt
Nevyužívejte rádoby dokonalé slevové nabídky! Pokud chcete pořídit nový kus nábytku, ptejte se předem sami sebe na jak dlouho? Nejsme tak bohatí, abychom kupovali levné věci, to platilo, platí a bude platit! Akce, co se na první pohled tváří dokonale, nemusí být to pravé, co hledáte a potřebujete!