Byznys

Jaké využití má teleskopická tyč

Asi není třeba říkat, že úklid není zrovna oblíbenou činností mnoha lidí. A není divu. Avšak je nezbytný, pokud chceme, aby náš domov či pracoviště vypadaly alespoň trochu reprezentativně. Můžeme totiž být ten nejpořádnější člověk na světě, který vždy vše po použití vrátí na své místo, ale nečistoty se stejně nahromadí. Prach, pavučiny, setkáváme se s nimi denně.

Problémem ovšem je, že pavouci jsou chytří a nebudou své sítě budovat tam, kde běžně chodí lidé, kteří by jim je zničili. Raději je proto staví v hůře přístupných koutech, v rozích u stropu a podobně. Také prach (tvořený z největší části odpadlými šupinkami lidské kůže) se nebude hromadit tam, kde jej náš pohyb denně smete, nýbrž spíš v částech místnosti, kde tolik pohybu není.

uklid1

To vše však znamená, že může být i pro nás těžké se do těchto hůře přístupných oblastí dostat. Zvlášť pokud nejsme zrovna velcí a je potřeba odstranit pavučiny u stropu. A faktem je, že nechat je tam dost dobře nemůžeme. Nejenže by to nepůsobilo zrovna dobře, ale zároveň to ani není hygienické.

Dobrá, jak na ně ale dosáhnout? Zde nám může pomoci teleskopická tyč Chlorito. Jedná se o násadu, která se může připevnit na koště, smeták, mop, síťku do bazénu a spoustu dalších věcí. Její nespornou výhodou je, že se dá rozložit a tím i prodloužit její délka. I malý člověk tak dosáhne i na nejvyšší police. Poté je možno ji zase složit, což usnadní její skladování.

uklid5

Kde všude ji ale můžeme využít? Obvykle ji najdeme tam, kde je potřeba dosáhnout na hůře přístupná místa, obvykle takový, která jsou mimo dosah pro svou výšku či naopak hloubku. Používají je i profesionální složky, jako jsou hasiči či záchranáři.

Není divu, jde skutečně o velmi užitečný vynález, který si rychle získává čím dál větší popularitu. Proto i vy, pokud o něm uvažujete, neváhejte. Uvidíte, že jej určitě využijete.