Výrobky

Obálky jako ze žurnálu


Tak toto už naštěstí vy dělat nemusíte. Možná máte vypsanou ruku jako váš pan doktor, takže můžete vsadit na osvědčené programy, kde si adresu natisknete na vámi známý formát bílého papíru.

dopisní papír

Obálky jako ze žurnálu

Klasické nadepisování je namáhavé a zdlouhavé. Navíc pokud pracujete jako výkonná asistentka ředitele a máte odpovědnost za veškerou poštu, pak byste se jednou prostě upsala nebo by vás zavalily hordy papíru.

Dnes vám stačí dvě věci: jednoduchá objednávka a pak chytrý editor, který stačí nakrmit jenom potřebnými daty. Vyhledáte příslušné tlačítko pomocí myši a už se vám vše jenom vytiskne. Vaše dopisy tak budou vypadat mnohem lépe, ušetříte čas a navíc si chytrý program zadané adresy bude pamatovat. Je to prostě hračka! Takto nebudete muset řešit, že dokonce ani sami po sobě nedokážete něco přečíst.
Bohužel ani v dnešní době elektronická komunikace vše nevyřeší, takže nám asi klasika zůstane. Vždyť i z úřadů nám občas přijde psaní s modrým pruhem. V některých případech jednoduše musíme zůstat oficiální.

Podíváme se na některé typy editorů, které nám hodně ulehčí práci.

vPošta a kancelář
Tady zvládnete vyplnit jakýkoli formulář nebo si nadepsat adresy pro jednotlivé písemnosti. Tento program vám navíc umožní vytvořit si vlastní předlohu. Dále umožňuje hromadný tisk ze souboru, rozdělení kolonek nebo zarovnání textu.

vObálky 2.1
Kromě klasického psaní si tady můžete zadat i data pro vyplnění podacího lístku nebo poštovní poukázky. Vyniká především přesným umisťováním textu. Podobná verze jako je tato pomáhá zase těm, kteří jsou zvyklí zadávat vše pomocí psacího stroje nebo PC editoru.

obálky

vNapiš adresu
Velkou výhodou tohoto programu je snadné uchovávání adres v databázi, které tak můžete používat znovu a znovu. Navíc si můžete zvolit jakýkoli potisk nebo i formát a velikost písma. K dispozici máte také databázi poštovních směrovacích čísel, kterou si můžete libovolně doplňovat.
A tak bychom mohli pokračovat až do nekonečna. Nebojte se usnadnit si práci, kdy ušetříte čas pro další činnosti, jako je pracovní oběd nebo schůzka s klientem. Vždyť je to tak snadné!