Byt a dům

Správné osvětlení vám může zachránit život

Majitelé automobilů se o své čtyřnohé miláčky starají různě. Někteří svůj vůz využívají bez jakýchkoli úprav a oprav do té doby, dokud dojedou tam, kam potřebují. I tak se dá, pokud svým jednáním neohrozí život ostatních účastníků silniční dopravy. Naštěstí se většina motoristů nespoléhá jen na kvalitu svého vozu, ale snaží o svůj vůz starat takovým způsobem, který zaručí bezpečnou jízdu. Hodně motoristů si pohlídá před jízdou množství kapalin a pohonných hmot, ale zapomínají při tom i na ostatní a velmi důležité části vozu. Osvětlení patří mezi jedno z nejdůležitějších částí vozu., zvláště pokud se vydáváte na delší cestu a plánovaný návrat je v pozdních večerních hodinách. Se špatným osvětlením takový řidič může ohrozit nejen sebe, ale i spolujezdce a ostatní řidiče.

světlomety auta

Vybavte svůj vůz kvalitním osvětlením

Světlo máme kolem sebe po celý den. Jakmile se začne stmívat, je zapotřebí zapojit i umělé osvětlení. Nejen na pracovišti nebo u vás doma, ale i na cestu si musí každý řidič posvítit. Čím si posvítí a jak budou světla fungovat, je na uvážení každého řidiče. Pravdou ale je, že zde se šetřit nevyplatí. Koupit nekvalitní zdroj světla do automobilu jen proto, že počáteční investice je nižší než u světel kvalitnějších, je na zváženou. Vyplatí se někomu, i když za nižší cenu, hazardovat se svým životem? Myslím, že každý, kdo reálně uvažuje a chce jezdit bezpečně, vybaví svůj vůz kvalitními led žárovkami, které uspokojí každého motoristu. Buďte vždy připraveni a mějte ve své povinné výbavě i náhradní autožárovky, které odolají i možným otřesům a nárazům.

zadní světlo

Zaměřte pozornost na světla

S plnou nádrží se to jede. Ale pozor na světla! Máte je v pořádku? Svítí vám pořádně? Neoslňují ostatní účastníky provozu? Kromě plné nádrže by měl každý řidič před jízdou ještě zkontrolovat světla na vozidle. Kvalitní led autožárovky dodají vašemu vozu nejen na kráse, ale na vašem bezpečí.