Byznys

Virtuální sídlo pro živnostníky a malé podnikatele

Začátek každého podnikání je velice těžký. Všechno nám vynahrazuje fakt, že si právě začínáme plnit svůj vysněný sen, ale i přesto musíme hned ze startu tomuto našemu snu věnovat spoustu času a samozřejmě také úsilí. Chcete předběhnout konkurenci? Držet s ostatními krok hned od samého začátku? V tom případě si hned na začátek vyberte lukrativní sídlo podnikání. Nejlépe samozřejmě v nějakém velkém městě, v Brně nebo rovnou v našem hlavním městě v Praze. Jenomže nájmy kanceláří nebo obchodních prostor jsou drahé a všechno je zbytečně komplikované? Jde to i jinak, podíváme se na virtuální sídla, a jak to s nimi funguje.

Lukrativní adresa bude pro obchodní partnery, ale také pro vaše klienty dobrou vizitkou. Nehledě na to, že můžete být velká či malá firma nebo také soukromník, proto se také poskytuje virtuální sídlo pro osvč.

žena notebook

Každý si může vybrat typ služby, který bude preferovat. Obecně lze říci, že za velice nízkou měsíční částku, získáte adresu, kterou si můžete nechat registrovat na úřadech a kterou budete využívat i jako korespondenční. Získáte notářky ověřený souhlas, díky kterému můžete adresu zapsat do obchodního rejstříku jako vlastní sídlo firmy. Fyzicky tak budete mít na této adrese místo svého podnikání. Nemusíte platit drahé nájmy za prostory kanceláře. Díky tomu ušetříte spoustu výdajů.

káva, papír

Kancelář můžete využívat v rámci těchto služeb. Budete mít k dispozici reprezentativní prostory a také kancelář, kterou můžete využívat kdykoliv na administrativu, jednání s živnostenským či finančním úřadem, ale také si zde můžete sjednávat schůzky, domlouvat obchody s partnery a mnoho dalšího. V kanceláři je samozřejmě připojení k internetu pomocí wi-fi sítě.

A jak je to s poštou? Tu samozřejmě přebíráme a uschováme. Stavit se pro ni můžete kdykoliv. V případě, že si vyberete jinou variantu, tak vám ji můžeme přeposílat na vámi uvedenou adresu.