Výrobky

Co si vyrobit ze zbytku látky

Pokud vás baví vyšívat, upravovat či tvořit oblečení, je to jenom plus pro vás. Můžete si vytvořit originální a moc pěkné kousky. Látky však nepatří mezi ty nejlevnější, což znamená, že vám jistě bude líto zbytků. Ty totiž nevyužijete na nějaké šaty ani top, protože je to příliš málo. To však neznamená, že se nedají využít vůbec. Můžete zkusit nějaké nové nápady, dokonce si s některými i přivydělat nebo pomoci, v jiném případě se stačí inspirovat i na Pinterestu, kde je mnoho takových lidí s velkou fantazií.
 hedvábná látka
Zvířátka
Ušít ze zbytků látky například králíčka, nebo jiné zvíře, vám může přinést i peníze, pokud je začnete prodávat pro děti, ale také například tím můžete pomoci. Dají se předat i charitě, která je poté prodává a vydělává si tak na pomoc určitým lidem. Jedno zvíře navíc ani nemusí být vytvořen z jednoho typu látky, můžete je tvořit z několika vzorů. Vypadá to zajímavěji a děti budou nadšené tak či tak.
 polštářky s levandulí
Plátěné pytlíky
Zbytek látky může pomoci i vám v udržitelnosti pro naši planetu. Vyrobte si z nich pytlíky na oříšky, ovoce či pečivo. Obzvlášť například bavlněné pytlíky udrží pečivo déle čerstvé. Pokud získáte i nějaké jiné tvar, mohou se hodit jako pytlíky na bagety nebo jiné specifické potraviny.
 výšivka ruční práce
Polštáře
Polštáře jsou vždy menším zpestřením vašeho pokoje. Mohou být jakkoliv vzorované a vždy se pravděpodobně do pokoje budou hodit. Můžete je vytvořit z čtverečků, tudíž jedna strana bude vytvořená z 9 různých kusů látky, nebo jednoduše můžete využít svou fantazii a stvořit něco naprosto neočekávaného a originálního. Polštářky mohou být menší, větší, nebo klidně i cestovní. Vždy se však hodí, a tyto budou vytvořené s láskou. Budou se hodit i vašim dětem, ale i známým. Hodí se i jako zajímavý dárek k Vánocům, obzvlášť, pokud u sebe máte látku, u které víte, že se hodí k bydlení dané osoby nebo jste si jistí, že si ji oblíbí.