Výrobky

Poradíme vám, jak nastartovat úbytek nežádoucích kil

Přečkali jsme vánoční svátky, na které jsme se těšili, gruntovali, neúnavně napekli vánočky, štoly, vanilkové rohlíčky, slepovaná linecká kolečka, vosí úly a také to jako ve vosím úle doma vypadalo. Děti měly téměř celoroční prázdniny, čerpali jsme dovolené a někdy bohužel i nucené neplacené volno, abychom dali koroně na frak. Především jsme dali na frak ale sami sobě, a to obzvláště, pokud jsme se zapomněli a ty dobroty, které jsme navařili a napekli pro celou rodinu, také spolu s nimi beze zbytku do posledního sladkého drobečku zbaštili. A nevezměte si, když jsou TY SVÁTKY … Kdy bychom si měli dopřát, když ne na Vánoce?

vánoční cukroví

Což o to, vánoční svátky jsme prožili ve společnosti naší rodiny v naprosté hojnosti. Když už jsme nemohli chodit běžně na návštěvy kamarádů, přátel a rodinných příslušníků, zpravidla jsme se doma zabarikádovali a uždibovali tu a onde. Je po Vánocích a zjišťujeme, že kalhoty jsou nám jaksi těsnější, než před měsícem. Není divu. Žaludky nám zaplnily sladkosti a syté energeticky náročné pochutiny. Bramborový majonézový salát, obalované smažené řízy, sladké Cinzano na přípitek, stopičky alkoholu na zažití. Kdo by si uměl představit přivítání nového roku bez lahve šampaňského? To vše jsou ale kalorie navíc, obzvláště, když jsme je nevypotili v posilovně, v tělocvičně, neproběhli jsme se parkem.

osobní váha

Ale netrapte se a vrhněte se bez většího rozmýšlení do ketonové diety. Máme pro vás skvělou a přitom promyšlenou dietu, která vám zaručeně odpomůže od nabytých kilíček. Nemusíte si ani dávat žádná předsevzetí do nového roku. Prostě to udělejte. Ketonová dieta vám zaručí úbytek kil tak rychle, jak jen si to budete přát a hlavně, jak budete dodržovat všechna doporučení. Nenechte se mýlit. Bez spolupráce s vámi to nepůjde. Rozhodněte se, věřte si a navštivte profesionála, který vás bude doprovázet na cestě hubnutím.