Výrobky

Hračka? Jedině ze dřeva!

Pokud přemýšlíte, co koupit svému potomkovi k Vánocům, věřte, že nenaleznete lepší variantu, nežli dřevěné hračky. V současné době se vyrábí v překrásném designu a jsou vytvořeny tak, aby zároveň na dítě působili didakticky. Místo toho aby dítě brzdili v rozvoji, jak je tomu u některých moderních hraček, jej naopak rozvíjí a obohacují o nové poznatky a dovednosti. Největším plusem je rozvíjení mozku, inteligence a jemné motoriky.interaktivní dětská hračka.jpg
České dřevěné hračky Chytraliska, jsou bezkonkurenčně nejoblíbenější. Svoji kladnou pověst si získali hlavně díky širokému sortimentu a poctivé výrobě. Všechny hračky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných a bytelných materiál. Jedna hračka vám proto může vydržet i několik generací.
Mezi nejoblíbenější výrobky, které pomáhají rozvíjet dětskou inteligenci, patří kuličkové dráhy. Jedná se o soustavu kostek a skluzavek, které je nutné správě sestavit. Následně se z vrchu pustí kulička. Jeli dráha opravdu dobře sestrojená, kulička celým labyrintem bez problému projede až dolů. Prostřednictvím této hračky je rozvíjena dětská logika a jsou objevovány zákony gravitace.dřevěná káča.jpg
Druhou nejoblíbenější hračkou jsou puzzle všeho druhu. Existuje mnoho variant. Všichni známe ty klasické, kdy je z jednotlivých dílků skládán celý obrázek, nicméně můžete si vybrat i takové, kdy má dítě za úkol správně doplňovat číslice, barvy, zvířátka, nebo třeba potraviny. Tyto hračky pomáhají tomu, aby si dítě dalo jednotlivé pojmy do souvislosti a jeho vědomosti utvořili jeden velký celek.
Pokud máte doma hudebně nadaného potomka, potom byste měli sáhnout po dřevěných hudebních nástrojích. Na výběr jich máte celou řadu – bubínky, flétny, kytary, nebo třeba harmoniky. Samozřejmě je jasné, že všechny tyto dřevěné hračky mají daleko lepší zvuk, nežli ty, které jsou vyrobeny z plastu.
Buďte „IN“ a vsaďte na moderní, ale dřevěné hračky a pomozte vašemu potomkovi ve správném mentálním rozvoji.