Výrobky

Pořiďte si štěňátko, které již v minulosti znamenalo štěstí

Nádherný pes s ušlechtilým původem s japonskými kořeny se skrývá pod pojmenováním Akita inu. Jeho typické zbarvení je buďto červená, žíhaná, sezamová či bílá. Akita inu dokáže a je věrným přítelem a společníkem všude kam s ním pocestujete. Vždy má svého páníčka na prvním místě.

Co se týká historie tohoto plemene:

V první řadě chceme podotknout, že tyto zvířata byla v Japonsku chována převážně pro lov zvěře (medvědi, divoká prasata aj.). Máme záznamy o tom, že tito psi měli opravdu vysoké postavení. Vzhledem k tomu, že se objevila fakta o tomto plemenu – můžeme zaručit, že již v minulosti setkala s vyšším postavením u svých pánů. Důkazem jsou sošky vyobrazující psa se zakrouceným ocasem nahoru a ouškama také. Říká se, že plemeno Akita inu jsou symboly štěstí, věrnosti a blahobytu.

akita inu

Věrnost tohoto plemene dokazuje i příběh, který Vás může dovést k slzám. Jako malé štěňátko byl pes tohoto plemene jménem Hačikó poslán jednomu pánu do Tokia. Byl naučený, že ho pokaždé v pět hodin odpoledne vyzvedával na nádraží. Bohužel jeho majitel zemřel, ale Hačikó tomu nemohl uvěřit. Vždy v pět hodin odpoledne na něj čekal na nádraží. Místní lidé za psa platili veškeré poplatky. Pejsek takto každý den chodil vždy na pátou hodinu na nádraží a zemřel právě tam. Celých dvanáct let čekání na svého pána vydržel. Pejskovo pomník je zahrnutý květinami do dnes.

Když si pořídíte toto plemeno, můžete věřit v upřímnou lásku, kterou k Vám bude chovat a kterou si jistě zasloužíte.

člověk a pes

Pokud budete šťastným majitelem Akity inu, přejeme Vám mnoho radosti a spousty příjemných zážitků. Pro zájemce – podívejte se na možnost pořízení vysněného parťáka do života. V kategorii Akita inu prodej naleznete plánované vrhy a volné jedince, kteří čekají na svou rodinu. Pokud nejsou zrovna volná štěňátka, zkuste se zeptat na plánované vrhy v kontaktním formuláři.

Poznejte svého nového chlupáče již dnes.