Výrobky

Vyberte pro svou tiskárnu HP kvalitní barvy

Věděli jste, že kvalitu tisku neovlivňuje pouze tiskárna, ale ovlivňují ji zejména barvy? Ano, přesně tak, kvalitní barvy jsou základem pro kvalitní tisk. Vlastníte tiskárnu HP? Pak si u nás dozajista vyberete ze širokého spektra barev do tiskárny HP Primatisk!

barvy do tiskáren

Proč zvolit právě HP? Kvůli záruce kvality! Ano, značka HP neboli Hewlett-Packard je značka s dlouhodobými zkušenostmi. Za názvem Hewlett-Packard stojí nejen tiskárenské zařízení, ale také výpočetní technika. Díky svým zkušenostem a kvalitě se značka HP stala celosvětově vyhledávanou.
Co vám HP nabízí? Především jsou to vysoce kvalitní tiskárny. Podle toho, co a jak potřebujete tisknout si můžete vybrat mezi inkoustovými tiskárnami, laserovými tiskárnami, fototiskárnami a velkoformátovými tiskárnami. Pojďme se společně podívat na jednotlivé typy.

Inkoustové tiskárny jsou dokonalým pomocníkem do domácnosti. Pomocí inkoustové tiskárny si vytisknete nejen dokumenty, ale také fotografie. Díky velmi jednoduché obsluze se inkoustové tiskárny hodí i pro úplné začátečníky.
Druhým typem jsou tiskárny laserové. Laserové tiskárny se mohou pochlubit opravdu velmi kvalitním tiskem, a to zejména tiskem dokumentů. Obsluha laserové tiskárny je, stejně jako u inkoustové, velmi jednoduchá. Dokonce i barvy si vyměníte jednoduše sami!

Dalším typem jsou fototiskárny. Jak už sám název napovídá, jedná se o tiskárny přizpůsobené pro tisk fotografií. Teď vás možná trochu zmateme, ale fototiskárna nepotřebuje barvy. Zajímá vás tedy, jak tiskne. Na speciální fotopapír!
Posledním typem jsou tiskárny velkoformátové. I tady vám název napoví. Velkoformátové tiskárny jsou uzpůsobeny pro tisk velkých formátů, a to až o velikosti A1. Potřebujete vytisknout plakát nebo projekt? Pak sáhněte po tiskárně velkoformátové.

barevný tisk

Jak už jsme ale psali výše, žádná tiskárna nevykoná kvalitní práci bez kvalitních barev. A právě proto jsme tu my! V nabídce máme opravdu široký výběr barev do tiskáren, postačí vám znát typ tiskárny. Ano, přesně tak! Typ tiskárny je to jediné, co na našich stránkách zadáte a my vám vybereme barvy vhodné právě do vaší tiskárny. Dopřejte své tiskárny to nejlepší s našimi barvami!