Muži

Výroba elektrické energie svépomocí

Koncerty a živelné pohromy. Co mají tyto dvě záležitosti společné? No přece potřebu nezávislého zdroje elektrické energie. Takový zdrojem mohou být i elektrocentrály z Prahy valeon.cz, díky kterým se stanete stoprocentně nezávislí. Proč byste měli být závislí, když je tu možnost vyrábět si proud svépomocí? Ačkoliv to není zcela ekonomické, je to jediná možnost, jak napájet zařízení, která mohou být na spotřebu elektrické energie velmi náročná. Příkladem mohou být tato zařízení:

130kva_01

  • Aparatury = Potřeba hlasitého a kvalitního ozvučení si žádá silný zdroj energie, který navíc bude velmi stabilní a spolehlivý.
  • Zábavní atrakce = Poutě jsou typickým místem, kde obrovský odběr energie, samozřejmě však dočasný. Tohle si žádá zařízení, které je nezávislé na klasické rozvodné síti, ale přesto dokáže dodávat potřebný proud.
  • Domácnost = Při živelných pohromách, které mají za následek výpadky energie, je nutné zajistit napájení všech důležitých spotřebičů, kterých může být v domácnosti mnoho a navíc mohou být mimořádně náročné.
  • Firmy = Svařovací stanice či obráběcí centra si žádají mimořádně velké odběry energie, což opět znamená nutnost silného zdroje.

Jak zajistit energii všem těmto zařízením? Je to jednodušší, než se může zdát, neboť veškerý úspěch tkví v použití speciálních stanic, které jsou nazývané jako dieselagregáty. Tato zařízení jsou poměrně kompaktní, avšak i přesto dokážou napájet i zařízení, do kterých byste to neřekli. Pořizovací ceny těchto zařízení jsou však mimořádně velké, a proto je lepší si napájení zařízení pouze pronajmout.

logo

Pronájem vychází velmi výhodně

Každá větší akce si žádá kvalitní zázemí, které tkví právě ve výrobě elektrické energie. Proto se neváhejte spojit s pronajímatelem těchto zařízení, který vám poskytne veškeré příslušenství, které budete potřebovat k napájení svých, mnohdy velmi náročných, zařízení.