Muži

Muži a mateřská

Jsou muži, kteří jsou ochotni zastoupit ženu na mateřské. Něco takového je někdy logickým krokem a to zejména, když dva lidé zváží svůj příjem. Je jasné, že dokud žena dítě kojí, měla by být na mateřské právě ona, ale jakmile kojit nebude, určitě může jít místo ní na mateřskou muž, pokud by se na tom oba shodli.

Je logické, že ten, který vydělává více, by měl pracovat a ten druhý by se mohl starat o dítě do doby, než bude moct začít chodit do školky.

dvě ruce

Jsou ženy, které jsou na mateřské například rok a poté si vystřídají s jejich mužem. Jdou díky tomu do práce a muž zůstane doma s dítětem. Jsou případy, kdy se něco takového opravdu vyskytlo a určitě není nic špatného na tom, vymyslet to právě tímto způsobem.

Mnoho párů do něčeho takového jde, protože jim to takto vyhovuje. U mnohých lidí a to zejména těch starších se ale mohou setkat s nepochopením, protože dříve to takhle nechodilo a právě v tomto případě určitě na rady starších nedávejte, jelikož je více než jasné, že vám budou radit, aby s dítětem po celé tři roky zůstala doma žena. Dříve bylo něco nepředstavitelného, že by byl muž doma s dítětem, ale doba je dnes úplně jiná, než tomu bylo dříve.

muž a miminko

Vždy je potřeba udělat to tak, aby všichni byli schopni vyžít. Vzhledem k tomu, jak je to dne s cenami, tak se bude více než hodit, pokud bude pracovat právě ten, kdo vydělával více.

Věříme, že sami dojdete k nějakému závěru a rozhodnete se, jak to udělat tak, aby to fungovalo a aby si oba rodiče užili dětství jejich miminka.

Možná, že se to některým nezdá, ale čas plyne tak rychle, že se ani nenadějete a vaše dítě půjde do první třídy. Je proto potřeba si vážit každé sekundy, které můžete s vašim dítětem strávit, protože jakmile se dostane do puberty, je možné, že s ním již nebudete trávit tolik času, kolik byste si představovali a kolik byste si přáli.