Výrobky

Jak na zdravé hubnutí

Zdraví

Neříká se nadarmo, že zdraví máme jen jedno, a je to pravda. Mimo genetické předpoklady, které nedokážeme svým způsobem ovlivnit, tu máme další faktory, které ovlivňují naše zdraví, za které jsme si sami zodpovědní. Zdraví ovlivňuje primárně náš životní styl. Tím mám na mysli, stravu a pohyb. Když budeme jíst pouze fastfood a každý den pouze sedět, a nehýbat se, bude to mít své následky. A jaké? Určitě si toho brzy všimneme v odrazu zrcadla, váze a výsledků krevních testů, naše imunita bude velmi snížená a budeme často nemocní. A proč? Protože fastfood pro nás nemá vyloženě přidanou hodnotu, co se týče příjem kalorií a ve spojitosti s pasivním pohybem, jednou tolik.

Zdraví životní styl

Zdravá strava

Zdravá strava nemusí nutně být jen ovoce a zelenina, zdravá strava je pro tělo cokoliv, co obsahuje tolik, co potřebujeme. Strava by měla být vyvážená k našemu dennímu výdeji. Vím, že je občas těžké, najít si čas na přípravu vhodného pokrmu, proto jsme pro Vás připravili porci jídla, které je hotové za dvě minuty, a dá Vám všechno, co potřebujete.

Nejčastější druhy, zdravého hubnutí

Někdo, bere zdravé hubnutí jako časové období, kde se stravují zdravě a zapojili se do více fyzických aktivit. Někdo, v tom najde smysl svého života, a už u tohoto stravovacího návyku zůstanou. Nesmíme také zapomenout, že velká část zdravého hubnutí a lepší fyzice kondice, ovlivňuje naše psychická pohoda. Naše psychika, je velmi zajímavé místo, které zasahuje i do této oblasti.

Mezi nejčastější druhy zdravého hubnutí se řadí: Ketodieta, bez živočišného původu (vegetariánství, veganství,….), paleoditea, dieta s nízkým obsahem tuků, raw strava a další.

Mozek

Goodly

Goodly je produkt, určen ke konzumaci. Nejlepší společník při časovém vytížení. Strava je připravená za 2 minuty, doplňuje živiny a nemáte po něm hlad. Na výběr máte z několika druhů příchutí a velikostí balíčku. Pokud však nevíte, která příchuť bude ta pravá pro Vás, nabízíme Vám, testovací balíček popřípadě si vybrat, jaké příchutě chcete mít v testovacím balíčku. Goodly, obsahuje všechno, co zrovna Vaše tělo potřebuje.