Byznys

Výtečná káva s dortíkem potěší vaše chuťové pohárky

Při toulkách východočeským krajem navštivte kavárnu PINKROSES a nebudete litovat!

Kavárna Hradec Králové https://pinkroses.cz/kavarna/ a naše obsluha se těší na vaši návštěvu. Rádi vám připravíme kafíčko tak, jak ho máte rádi. Přijďte si k nám vychutnat šálek dobré voňavé kávičky, u které se tak báječně relaxuje a povídá. Rádi uvítáme každého jednotlivce i rodiny a přátele, kteří k nám zavítají s přáním vychutnat si v naší vonící kavárničce tu pravou kávu a zapomenout tak na starosti, které vás provázejí od rána a ne a ne zmizet.

voňavá káva

Věřte, že jakmile překročíte práh naší kafeterie a zavřete za sebou dveře, jako byste vstoupili do jiného prostředí. Rázem utnete to, co vás spojuje s „venkem“, propadnete se do křesílek, nasajete vůni božského kávového aroma a už se můžete těšit na svůj koflíček silné kávy. Názory na pití kávy se rozcházejí, ale my věříme tomu, že ten, kdo k nám zavítá, přijde si nejen vypít hrneček kávy, ale především si chce odpočinout od problémů a touží zapomenout na trable. A u voňavého kafíčka v příjemném prostředí, kde vás uvítá nádherná růžová stěna, nejde jinak, než si tu relaxační chvilku, která může trvat klidně i hodiny, do sytosti užít.

výtečný dort

Domácí dortíky z naší výrobny!

Pokud si budete přát, naservírujeme vám i výtečný zákusek, jaký umíme jen my. Naše dorty jsou známé široko daleko, protože chutnají tak, jak má dortík chutnat. Pečeme z vysoce jakostních a čerstvých surovin a nenecháme si své mňamózní dobroty ničím kazit. Prozradíme vám, že k pečení používáme jednu tajnou a důležitou ingredienci, proto je po našich domácích sladkostech tak veliká sháňka. Chcete prozradit, o jakou přísadu jde? Pečeme pro vás s láskou.

S láskou vám i upečeme a přepychově nazdobíme svatební dort, který bude středem svatební tabule. Ozdobíme ho přímo na vaše přání. Může to být v současné době velmi oblíbený „naháč“ s exotickým ovocem nebo několikapatrový dort s báječným lehkým mascarpone krémíčkem, či s pařížskou šlehačkou.