Výrobky

Objednejte se na dentální hygienu

Nejlepším lékem proti kazícím se zubům je prevence. A není to jen v oblasti péče chrup. Prevence je důležitá u všech složek života. Jenže na někoho z Vás určitě padne hrůza hned po příchodu do čekárny, kde se sedí vystrašení lidé. Na někoho zase padne tíseň až při vstupu do zubní ordinace, kde Vás čeká ono děsné zubařské křeslo.
Ale věřte, že v případě pravidelných kontrol a dodržování pravidel péče o chrup není Váš strach na místě.
Nejste-li si přesto jisti tím, že Vaše péče je dokonalá, potom je tu ještě dentální hygiena liberec, která Vaše obavy zcela rozptýlí. Dentální hygienou se dá v podstatě nazvat taková ta správná prevence zubních problémů.
ordinace stomatologa
· Jak vznikají zubní kazy? Hlavně tím, že mezi zuby zůstávají částečky jídla. Tyto mezizubní mezery s pomocí liberecké dentální hygieny budou změřeny a Vy si je můžete denně čistit přesně určenými kartáčky.
· Také zubní plak je příčinou kazivosti zubů. Jeho včasným odstraňováním nemá žádný kaz šanci.
· A víte, že si možná čistíte zuby špatným způsobem? Odborníci v oblasti dentální hygieny v Liberci Vás v rámci jedné návštěvy s technikou čištění zubů prakticky obeznámí.
zubní pasta, zubní kartáček a dentální nit
A ještě mnoho dalších úkonů Vás čekají v rámci prevence kazivosti chrupu. Nemysleli byste si, co jich je. V každém případě po absolvování dentální hygieny v Liberci Vám nehrozí psychické zhroucení na běžné preventivní prohlídce u zubaře. Vy si budete jisti, že nenajde žádný problém. Choďte tedy na zubní prohlídky v pohodě a odcházejte ze zubní ordinace bez zbytečných zubařských zákroků. Prevence je i v tomto případě velmi důležitá.
Rozmyslete si, do jaké míry máte obavu ze zubařského křesla a nástrojů, které vidíte na sterilním tácku poblíž. A nemějte paniku ze zubaře s rouškou. Tu nemá proto, aby jej ochránila před Vaší stříkající krví. Tu má proto, aby Vám vzduchem zbytečně nepředal nějaký ten bacil! Žádná krev se konat nebude!