Ekonomika

Šance a nové příležitosti jsou vždycky možné

Život sám o sobě je jedno velké překvapení. Díky tomu věci, které si tak hezky naplánujeme a narýsujeme, mnohdy nevychází. To platí i v případě toho, že jsme se rozhodli podnikat v nějakém oboru nebo blízkých službách. Je pravdou, že když se nějaká věc dělá jako koníček, tak je to něco úplně jiného, než začneme v této oblasti podnikat. Mnohdy nedokážeme ihned na začátku rozpoznat nástrahy, které na nás záludně čekají. A bohužel to ani nejde, jelikož do problémů se člověk může dostat podstatně rychleji, než si myslí a to klidně se zapříčiněním jiné osoby. Smůla je, když zodpovědnost padne na naši hlavu. Je škoda, že v tomto případě, například banka dá novou šanci až za rok.

stres

Daňové přiznání

To je vlastně taková poukázka na získání úvěru nebo půjčky, případně i zakoupení nějakého produktu na splátky. Je to prokazatelná výplatní páska pro banky. Bohužel ztráta se vyjadřuje v minusových číslech a je hodně smutné, že bude rozhodujícím argumentem. Podle určitých propočtů nejsme prokazatelně schopni splácet a v podstatě se ani uživit, natož si znovu otevřít další dluh. Jediná šance tu bude zase za rok, až se změní číslice do plusových hodnot a my jakožto podnikající osoba, budeme v zisku. Rok je bohužel dlouhá doba a tak musí pomoci rodina, přátelé, ale ještě je tu další možnost. Hypotéka bez doložení příjmu by byla jasnou záchranou, tady žádné daňové přiznání neovlivní situaci.

podnikání

Šance, která přináší naději

Možná se naše představy o nebankovní společnosti, podobají doslova noční můře. Nehorázné splátky, úroky, sazby, pokuty a nakonec přijdeme o střechu nad hlavou. Tak na takové úvahy bude dobré zapomenout. Je to férová společnost, která dává novou šanci podnikatelům. Pomáhá tam, kde banky zavřely dveře a to i při záznamech v registrech dlužníků. Nikdo nemusí složitě dokazovat, na co chce peníze využít. To společnost nechává čistě na našem uvážení. Tato diskrétnost je dalším projevem důvěry a spolupráce mezi námi.