Ekonomika

Podnikatelská půjčka na kterou dosáhnete

Podnikání není pro každého, a ten kdo se do toho jednou pustí, musí mít nervy ze železa, žaludek z titanu, a trpělivost bohů. Nebo alespoň silnou motivaci, a pevnou vůli. Založit a rozjet úspěšný podnik je totiž jen začátek. A ačkoliv na to třeba jdete dobře, může se stát, že se zkrátka nebude dařit, a vše půjde najednou z kopce. Jak zareagujete? Vzdáte to, nebo budete za svoji práci bojovat?

návrh změny

Když potřebujete peníze na záchranu

Jakmile chybí peníze, je to průšvih. Ale jak se říká, peníze jsou oběživo, a toto je jeden z problémů, který se dá řešit. Nejsnazším způsobem, jak získat peníze na záchranu podniku, je hypotéka bez příjmu.

Co je to hypotéka bez příjmu?

Jedné se o podnikatelský úvěr, který nabízejí nebankovní společnosti. Je určen výhradně k podnikatelským účelům, a jeho nespornou výhodou je, že v situaci, kdy se zrovna nedaří, nemusíte prokazovat příjmy. V bance byste totiž museli, a nejspíš by vám peníze na záchranu vašeho podniku nedali, ale nebankovní společnosti jsou ochotnější riskovat, aby vám pomohly.

Hlavně rychle

Dalším důvodem, proč je tato nebankovní podnikatelská hypotéka výhodnější, je rychlost, s jakou ji lze vyřídit. Zatímco v bance byste se doprošovali týdny, či měsíce, zde je získáte do 24 hodin od podepsání smlouvy.

Na co si lze půjčit?

Při žádosti o podnikatelský úvěr u nebankovní společnosti nemusíte dokládat účel vaší půjčky. Peníze můžete použít na cokoliv, co se týká podnikání. Nákup materiálu, reklama, renovace pracovních prostor, vyplacení podniku z exekuce, uhrazení výplat zaměstnancům, a mnoho dalšího.

váhy s penězi

Na jak dlouho lze nastavit dobu splácení?

U podnikatelského úvěru si můžete po domluvě nastavit dobu splácení až na 40 let, s ohledem na váš věk, a výši splátek. Pokud máte strach z výše úroku, nemusíte. Nebankovní společnosti nabízejí úroky výhodné, velmi podobné těm bankovním, někdy dokonce i nižší. A když se pak později rozhodnete refinancovat, a vrátit se třeba do banky, není to žádný problém.