Výrobky

Pro každou vzácnou příležitost

Konečně nastalo období plesů. Chystáte se taktéž na ples? Tato výjimečná událost si žádá krásný a reprezentativní oděv. Ideální k tomu budou plesové šaty Praha. Zde u nás, v našem hlavním městě si můžete šaty vyzkoušet, nebo si je objednat přes internet. Oděvy je možné zakoupit, ale můžete si je také pouze vypůjčit a vrátit. Záleží jenom na vás, čemu dáváte přednost zdali:

šaty plesové

  1. Budete chtít nové a krásné oblečení vlastnit.
  2. Nebo si jej pouze zapůjčíte.

Vždy zajistíme co nejnižší možné ceny, takže jistě bude každá dáma v tomto ohledu mile překvapena. Půjčení i zakoupení má své výhody. Pokud si chcete do svého šatníku přidat další nový a krásný kousek, pak rozhodně neváhejte. Oblečení takovéto formy jistě využijete na další příležitosti. Pokud však váháte a myslíte si, že by vám oděv ležel jenom ve skříni a spíš si na další událost chcete obléci něco jiného, pak pro vás bude ideální vypůjčení. Jsou možné obojí varianty.

Velká událost si žádá významný oděv

Formální nebo méně formální typ oděvů, kratší nebo delší, luxusní, s kamínky, se třpytkami, s vlečkou, na ramínka nebo bez nich, s velkým výstřihem, přiléhavé, s rozparkem na boku, krásně barevné i okouzlující, takové jsou plesové šaty. Vybírat si můžete z nesčetně krásných druhů. Každý typ je originál, ve kterém se budete cítit výjimečně.

průhledné šaty

  1. Tyto typy jsou vhodné pro formální i neformální události, na večírky, do společnosti, na svatby, maturitní akce, věnečky, do tanečních a samozřejmě také na bály.

Každá žena se chce cítit výjimečně, když se chystá na podobnou událost. Na bálu bude každý muž v obleku. Ženy budou mít společenský oděv. Chcete zazářit a vypadat výjimečně? V tom případě si můžete vybrat za mimořádné ceny, některé z krásných produktů od návrhářky Zoryany Stekhnovych.

  1. Oděv vám můžeme připravit i na míru. Z každého typu si můžete vybrat, který se vám líbí, a my vám jej ušijeme přesně na míru. Záleží na vašem přání, které to vyhrají a do kterých látek se budete chtít zahalit pro tak výjimečný večer.