Výrobky

Proč jsou prášky na hubnutí tak prodávané

Není pochyb o tom, že dnes je v módě štíhlá postava. A vzhledem k tomu, že u žen byl vždy dáván mnohem větší důraz na to, aby se co nejvíce podobaly ideálu krásy dané doby, je tento trend zasahuje nejvíce.

Samozřejmě na něm není nic špatného. Koneckonců, štíhlá postava je zdravější. Předchází se tím riziku některých srdečních chorob či kornatění tepen. Může to tedy dokonce prodloužit život. A to už se rozhodně vyplatí.

bazen9

Problém je, že současný životní styl není tomuto trendu příliš nakloněný. Naprostá většina z nás má sedavé zaměstnání, které je sice psychicky náročné, energie však při něm příliš nevydáme. K tomu si přičtěme kaloricky poměrně hodnotnou stravu, kterou konzumujeme, a neštěstí je na světě.

Samozřejmě to v žádném případě neznamená, že bychom měli být tlustí. Nic nám přece nebrání začít se více hýbat či si hlídat, co vlastně jíme. Avšak ačkoliv s dietou, hraničící až s vyhladověním, nemá mnoho žen problém, u cvičení je to horší. Jsme zkrátka příliš unavení, než abychom dělali ještě nějakou fyzickou aktivitu.

Jak se však ukazuje, bez ní to zkrátka nejde. Může se totiž paradoxně stát, že ani dieta nebude účinkovat. Má to prostý důvod: abychom dostali nezbytnou denní dávku živin, musíme sníst tolik potravy, že její energetický obsah bude vyšší, než kolik vydáme. A to i v případě, že budeme jíst co nejméně kalorická jídla.

detox1

Není tedy divu, že se snažíme najít nějaké berličky, které by nám s tímto úkolem pomohly. Jednou z nich jsou i prášky na hubnutí Rychlé hubnutí. Ty volně prodejné jsou klasifikovány jako doplněk stravy. To mimo jiné znamená, že nemusí prokazovat svou účinnost. A má to svůj důvod.

Tyto doplňky by nám měly zrychlit metabolismus a tím zlepšit spalování tuků. A to také skutečně dělají, avšak efekt je tak malý, že jej prakticky nepozorujeme.

Proto je třeba si uvědomit, že zde nejsou žádné berličky. Pokud chcete zhubnout, je potřeba se hýbat. Jiná cesta není.