Byznys

Servis mobilů Samsung S8 si poradí i s výměnou zadního skla nebo dotykového displeje

Prasklo vám sklo, baterie se nedá nabít, nefunguje dotykový displej, není funkční zvuk anebo jste poškodili nabíjecí konektor? Nevadí, vše se dá napravit.

Co se dá vyměnit u smartphonu Samsung Galaxy S8

Čelní sklo – jedna z častých procedur, kterou se zabývají servisy mobilních telefonů. Výrobce Samsung poskytuje velmi ochotně náhradní díly pro tento produkt, a tak je velmi snadné požádat o výměnu prasklého skla za nové do dvou pracovních dnů. Pochopitelně se jedná jen o originální krycí sklo s tím, že musí být funkční dotykový displej. Pro snížení pravděpodobnosti takového jevu doporučujeme zakoupit ochranné tvrzené sklo, které se pokládá na čelní sklo.

focení s mobilem

Dotykový displej – pokud je současně s čelním sklem poškozený i displej a přestala fungovat třeba jen jeho část, je možné jej vyměnit rovněž velmi rychle. Na počkání sice ne, ale opět do dvou pracovních dnů je hotovo. Může se vám přihodit i problém, kdy přestane fungovat dotykový displej a přitom je čelní sklo v pořádku – nepoškrábané a nepoškozené. Tehdy se mění pouze displej, bez čelního skla.

mobil na stole

Zadní sklovýměna zadního skla pro Samsung S8 je rovněž možná. Servis vám poškozený zadní díl vymění za nový, originální přímo od výrobce.

Nová baterie – poškodila se vám baterie, zkrátila se výrazně její životnost nebo ji nelze nabít? Nebuďte bezradní a kontaktujte servis s požadavkem na výměnu. Baterii vymění za nový kus, přímo od výrobce Samsung. Budete mít záruku, že je baterie certifikovaná a určena pro tento typ přístroje, a že nepůjde o neznačkový díl.

Nabíjecí konektor – další častá závada, kvůli níž mohou někteří lidé zcela zbytečně přijít o drahý telefon. Servis opět do dvou dnů zvládne konektor vyměnit za nový. Příště buďte pozornější a nabíječku zasouvejte do konektoru s citem.

Reproduktor – i vadný reproduktor se dá vyměnit, a velmi snadno. Opět, jako u všech výše jmenovaných dílů, jde o originální komponenty výrobce značky Samsung.